wtorek, 26 lipca 2011

22. 26.07.2011

Przez ostatni tydzień zrobiłam kolejne dwa symbole w moim tańcu. Wygląda coraz lepiej. Wszystko jest dobrze, jednak samo tło niezbyt mi się podoba, a dokładniej pierwszy jego symbol, ten jasny niebieski, który wygląda jakby był sinozielononiebieskobłękitny. Pocieszam się jedynie tym, że całość może nie wyglądać źle. Czy według Was mam prawo mieć obawy? Zobaczcie same:)))
Wszystkim Annom składam serdeczne życzenia. Wielu wyszytych obrazów, braku supłów, które dzisiaj mi się robiły notorycznie:) i przede wszystkim zdrowia.:))))) A tak na marginesie życzę Wam ładnej pogody, której u mnie niestety nie ma zbyt dużo.
 

W odpowiedzi na komentarze:
Jagna Serdecznie Ci dziękuję za komentarz
Porzeczkowo Dziękuję
Realu Ja się lenię, a kto wczoraj nie dokończył tego co planował?


Przesyłam wszystkim serdeczne pozdrowienia


czwartek, 21 lipca 2011

21. Zdjęcia

Najpierw moja tancereczka otrzymała ode mnie w prezencie nóżki, a wczoraj, niestety nie mogłam tego właśnie wczoraj pokazać, bo cały dzień i dzisiaj do południa nie miałam netu, pojawił się drugi pełny, śliczny ciemnoniebieski kolor tła. Z resztą, co ja będę opowiadać, zobaczcie same.


A tak oto prezentują się nóżki mojej tancerki.


Stwierdziłam, że ma strasznie chude nogi. :))))))) Nie prawda?

Dziękuję za wszystkie dotychczasowe komentarze i zapraszam do zaglądania.

Miłego wieczoru

sobota, 2 lipca 2011

20. Postępy, duże.......

Już od pewnego czasu mam wakacje, ale niestety nie są one zbyt wspaniałe, przyczynia się niestety do tego aura za oknem. Jakby tak nad tym pomyśleć to takie lato ma swoje dobre strony, bo wtedy każdy kto lubi wyszywać siedzi w domku i może oddawać się swojemu hobby. Ja jestem tego wspaniałym dowodem. Chciałabym przedstawić kolejną odsłonę obrazu Johna Clytona American smooth. Pozwoliłam sobie wprowadzić pewne zmiany.

Niestety na zrobionych zdjęciach tego nie widać, ale musicie mi uwierzyć na słowo, że tam na tych przybliżeniach jest nitka metalizowana. Jest to biała nitka o numerze E5200. Robię jedną nitką i może dlatego jest taki słaby efekt.