środa, 30 maja 2012

62. Aktualny stan słoneczników

Tak oto prezentują się na dzień dzisiejszy moje słoneczniki. Wiem, że może Wam się wydawać, że w tym stanie pokazywałam już moje słoneczniki, ale jest to tylko złudzenie. Pisałam jakiś czas temu, że nie miałam jednej niteczki i teraz nadrabiam zaległości, można powiedzieć. Mam nadzieję, że jak będę pokazywać następnym razem to efekt "postępowy" będzie bardziej oszałamiający. Mogę stwierdzić, że sama nie jestem do końca zadowolona z postępów. Mam mnóstwo wolnego czasu, a tak niesamowicie przelatuje on mi przez palce, że nie wiadomo kiedy jest już następny dzień i okazuje się, że poprzedniego wiele nie zrobiłam. :(((( Dodatkowo, złapałam jeszcze jakieś przeziębienie i od poniedziałku właściwie, chodzę i "zdycham"

7 komentarzy:

 1. zyczę dużo zdrowia :) i cierpliowści do słoneczników! to taki wspaniały obraz ale podejrzewam, że ciut monotonny. Tzn. dla mnie byłby taki bo kolorki w podobnych odcieniach i pewnie nie miałabym do nich cierpliwości :) tym bardziej czekam na więcej :P
  POzdrawiam
  Misiabe

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny haft! Ciekawy wzór, ale wymagający dużej cierpliwości - podziwiam Twoje postępy i wspaniałe efekty :)).

  OdpowiedzUsuń
 3. Słoneczniki cudowne; oczywisty jest fakt, że im większy obraz tym efekt jest czasowo wydłużony; poczekam cierpliwie:)pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Już są piękne, a jak skończysz efekt będzie murowany :)
  Biegnę sprawdzić, czy posiadam ten wzór w moich zbiorach...

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie się już prezentuje:)Uwielbiam słoneczniki na kanwie , a te są piękne:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mmmm... prezentują się ślicznie.
  Pozdrawiam i kibicuję :)

  OdpowiedzUsuń