czwartek, 3 stycznia 2013

75. Witajcie w nowym roku

Dzisiaj jest mój pierwszy post na blogu w nowym roku, więc...

Witajcie moje Drogie serdecznie :)))

Przybywam do Was dzisiaj w celach chwalipięctwa:)) Chciałam ogłosić wszem i wobec, że pierwszy haft
w nowym roku uważam za UKOŃCZONY:) Myślałam, że uda mi się dokończyć jeszcze w starym roku, ale nie stało się tak - mówi się trudno. Ten haft wyszywało mi się równie przyjemnie jak i pierwszy z tej serii. Poniżej przedstawiam efekty

Moje drogie Czytelniczki, mam dzisiaj również do Was wieeelką prośbę:)) Czy któraś z Was posiada w swoich zbiorach wzór do poniższego obrazu? Jeśli tak, prosiłabym o przesłanie na maila alusiasz20@wp.pl. Z góry serdecznie dziękuję.


Chciałabym Wam również bardzo podziękować za wszystkie dotychczasowe komentarze, jak również za to, że do mnie zaglądacie.


5 komentarzy:

 1. Ja to chyba dziwna jestem, bo najbardziej w tym Twoim hafcie podoba mi się tło! Chociaż cała praca prezentuje się naprawdę fajnie! ;) Jeszcze nie spotkałam się z kimś, kto by haftował obrazy/ki związane z tańcem :)
  Dlatego też zaraz zabieram się za wertowanie archiwów Twojego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 2. czyżby jedną z Twoich pasji był właśnie taniec? :) hafcik nietypowy, ale za to baaardzo ładny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładny hafcik:) Też bym zaczęła jakąś małą serię ale ważniejsza praca czeka w kolejce:D Wzorku do tego obrazka niestety nie posiadam także nie mogę pomóc w tym temacie, ale jak się natknę na niego to dam znać;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładna krzyżykowanka, jeszcze ładniej by wyglądała oprawiona w wramkę i z pas partu:)

  OdpowiedzUsuń