czwartek, 1 lipca 2010

2. Lawenda - następna odsłona

Tak oto prezentuje się "moja" lawenda: Mam nadzieję, na przyczytanie licznych komentarzy na temat obecnego stanu "mojej" lawendy.W związku z tym, że w piątek rozpoczeły się dla mnie wakacje, to liczę na to, że skończę ją jeszcze przed rozpoczęciem następnego roku szkolnego. Taki postawiłam sobie cel.
A teraz coś z boiska piłkarskiego. Jak oceniacie poziom meczów mundialu?? Czy w ogóle oglądacie mecze? Przyznam się, ja nie wszystkie. Jakim drużunom kibicujecie?? Ja na początku Anglii, Hiszpanii, Portugalii - kolejność przypadkowa. Co myślicie o przywróceniu powtórek video na mecze piłkarskie. Ja po usłyszeniu tego pomysłu w radiu, stwierdziłam, że bardzo dobrze, po nie uznaniu ewidentnego gola.
Fanom siatkówki, przypominam, że cały czas trwa "światówka", w której Polacy mają cały czas szanse na awans do Final Six. W weekend jest mecz.

2 komentarze:

  1. Aha! Haftem krzyżykowym zajmujesz się od niedawna i od razu taka lawenda. No nieźle. Ciekawe co tu będzie za rok :-)
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Szczurku a raczej chyba Szczurko:)))bardzo dziękuję za odwiedziny u mnie,bardzo mi miło,a co do wizyt u Ciebie to zaglądałam na wcześniejszy Twój blog i na ten na pewno też będę z przyjemnością,szczególnie,że przepadam za lawendą:)

    OdpowiedzUsuń