niedziela, 20 listopada 2011

41. Dawno dawno temu

Właśnie sobie uzmysłowiłam, że dawno się nie odzywałam, ale robiłam mały tajny projekt, o którym niestety na  razie nic nie napiszę. W każdym razie nie próżnowałam. Tajny projekt wykonany (nagroda w candy dla Misiabe. Sylwuś jutro wysyłam:) ), SAL świąteczny podgoniony - w następnym poście przyjdzie kolej na pokazanie. Natomiast dzisiaj pokażę słoneczniki. Wiem, może nie jest tego aż tak dużo ale zawsze trochę.


Planowałam się już dawno pochwalić jedną rzeczą, ale zwyczajnie wyleciało mi z głowy. Od jakiegoś czasu udzielam się na Oficjalnym forum Grzegorza Wilka, solisty Piotra Rubika. Mniej więcej dwa miesiące temu organizowany był tam konkurs, w którym do wygrania było jego zdjęcie z imiennym autografem. W związku z tym, że bardzo go lubię to dla żartu postanowiłam się zgłosić do tego konkursu. Trzeba było tylko odpowiedzieć na trzy pytania. Pisząc odpowiedzi w ogóle ich nie znałam, jak to się mówi strzelałam. Okazało się, że zajęłam drugie miejsce. Otrzymałam jednak nagrodę główną, ponieważ ta osoba która pierwsza odpowiedziała, coś źle odpowiedziała, ale nagrodę (taką samą) otrzymałyśmy obie. Tym bardziej się cieszę z tej nagrody, dlatego że nie mogę jeździć na koncerty, mimo że bym chciała, ale każdy wie jak to jest. 
Teraz może napiszę, za co cenię Grzesia, za to, że ma niesamowity głos, potrafi zaśpiewać wszystko przez pop, rock po ballady. Każda piosenka w jego wykonaniu, to dla mnie perełka, cudo. Wydaje się przy tym bardzo miłym, skromnym, dowcipnym, dojrzałym mężczyzną. 

A to są moje ulubione wykonania Grzesia, utworów Piotra Rubika.
1. Strażnik raju z najnowszej płyty Piotra Rubika "Opisanie świata" (niestety nie mogę znaleźć oficjalnego video)2. Il canto dell colombo z poprzedniej płyty Piotra Rubika "Santo Subito - Cantobiografia Jana Pawła II"


Kolejność przypadkowa.

A to nagroda, którą otrzymałam w wyżej opisanym konkursie

Dziękuję za wszystkie otrzymane do tej pory komentarze. 

4 komentarze:

 1. Gratuluję wygranej :) Słoneczników przybywa, a to najważniejsze:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje gratulacje :)
  Słoneczniki już widać ... POZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja za całokształt zapraszam do siebie po wyróżnienie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za wszystkie komentarze

  OdpowiedzUsuń