czwartek, 22 listopada 2012

71. Ramka do haftowania

W poprzedniej notce pokazywałam swój hafcik i wspominałam również o ramce do haftowania, którą sobie kupiłam.
W komentarzu Joasia z bloga http://kaliohaftuje.blogspot.com/ poprosiła mnie, abym następnym razem pokazała tą ramkę pustą.
Zdjęcie pochodzi ze strony hobbystudio.pl
 
Jest to rama stojąca, a właściwie są to dwie ramy. Jedna jest mniejsza druga większa, w zależności od potrzeb. Rama ta występuje w sklepie w dwóch rozmiarach: 28 cm x 28 cm i 20 cm x 28 cm oraz 35 cm x 35 cm i 35 cm x 23 cm. Ja mam w posiadaniu tą mniejszą. Wyszywa mi się na niej bardzo dobrze, mimo tego, że ręce są trochę wyżej, to aż tak się nie męczą jak przy trzymaniu tamborka. Joasia pytała jak zaczynam, więc tak przekręcam ramkę na lewą stronę i zaczynam tak jak na tamborku. Jeżeli przeszkadzają mi uchwyty, to mogę je poluzować. Mam nadzieję, że wszystko zrozumiale napisałam, w razie jakichkolwiek pytań - piszcie, chętnie odpowiem :))))
 
Już niedługo pokażę kolejną odsłonę mojego hafciku. Zatem do przeczytania moje Drogie Czytelniczki :* Miłego wieczoru. Pozdrawiam :))))

1 komentarz:

  1. każde nawet te małe nowe rzeczy sprawiają tyle niesamowitej radości. A ja obdarowuję Cię wyróżnieniem. Zapraszam do mnie po odbiór banerka.

    OdpowiedzUsuń