piątek, 21 października 2011

38. Wyniki!!!!!!!!!!!!

Dzisiaj powinien się pojawić tu obrazek z SALA (piątek), jednak nie będzie go. Napiszę tylko tyle, że miałam w tak krótkim czasie od rozpoczęcia dwa razy prucie. Teraz nadszedł ten moment, na który, widziałam na blogu, wiele osób czeka. Udział w moim candy brało 78, jednak cztery z nich musiałam niestety odrzucić. (Tu należą się fanfary) Ogłaszam wszem i wobec, że zwycięzcą mojego pierwszego candy jest..........nie będę Was dłużej trzymać w niepewności, jest numer 37, czyli cohenna. Zwyciężczyni gratuluję i proszę o podanie adresu do wysyłki prezentu na e-mail alusiasz20@wp.pl w ciągu najbliższych 7 dni. Jeżeli w ciągu tych 7 dni nie otrzymam tego e-maila to w przeciągu następnych kilku dni dokonam ponownego losowania. Jednocześnie chciałabym napisać, że nie spodziewałam się takiego zainteresowania, zaskoczyłyście mnie bardzo pozytywnie i dziękuje wszystkim za uczestnictwo.


Osoby zainteresowane chęcią uczestnictwa w candy, zapraszam do częstego odwiedzania bloga, ponieważ może się pojawić u mnie kolejna szansa na wygraną.

Korzystając z okazji chciałabym podziękować za wszystkie komentarze pozostawione przez Was do tej pory na tym blogu i zachęcić do dalszego komentowania moich wytworów jak również do częstego zaglądania tutaj.

Pozdrawiam serdecznie

11 komentarzy:

 1. Ja też gratuluję zwyciężczyni :)

  OdpowiedzUsuń
 2. uuuu nie udało mi się... :) gratuluję zwyciężczyni :) a tobie dziekuje za super zabawe :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wylosowanej, a Tobie dziękuję za zabawę :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluje zwyciężczyni, a Tobie dziękuje za zabawę ;o)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za miłą zabawę i do następnego posta :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za zabawę i gratuluję zwyciężczyni :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje dla zwyciężczyni. Dziękuję za zabawę i już czekam na kolejną :)

  OdpowiedzUsuń