sobota, 17 września 2011

31. Przygotowania do świąt czas zacząć...

Widziałam u niektórych dziewczyn, że rozpoczęły już produkcję różnego rodzaju ozdób świątecznych, kart bożonarodzeniowych, dlatego i ja postanowiłam pójść "za ciosem". W ten sposób dwa dni temu rozpoczęłam produkcję kart bożonarodzeniowych. Wiem, że nie będą jeszcze idealne ale nie będę się poddawać. Na razie przygotowałam tylko sam hafcik, reszta elementów czeka na przymocowanie. Obiecuję, że kiedy skończę to na pewno umieszczę tutaj fotki wszystkich karteczek. Pierwsza z nich

Dziękuję, dzisiaj tylko ogólnie niestety, za wszystkie komentarze i liczne odwiedziny. Wiem, że pisałam kiedyś o pewnej niespodziance dla Was, nie, nie martwcie się nie zapomniałam, tylko wyszło tak niestety z przyczyn ode mnie trochę zależnych, mogłam tego uniknąć, ale trudno nie udało się, ale teraz jest już z tak zwanej "górki", czyli pomyślnie. Myślę, myślę i mam nadzieję, że może za jakiś czas coś wymyślę. Proszę o cierpliwość i jednocześnie przepraszam, za niedopełnienie obietnicy.

1 komentarz:

  1. to mi przypomina ze powinnam pomalutku przysiąść i do moich kartek;) w tym roku też popelnie je matematycznym, bo szybko sie robi no i efekt nieziemski :D a stajenka cudowna :)

    OdpowiedzUsuń